baner

Dlaczego bioQlinar?

Każdy z nas lubi dobrze zjeść i niezależnie od stosowanej diety, czy preferencji żywieniowych, chcemy by nasze posiłki były smaczne i bogate w zdrowe składniki. Często jednak jadamy poza domem, a to pozbawia nas przyjemności odkrywania nowych możliwości i smaków we własnej kuchni. Stąd nasz pomysł na linię produktów bioQlinar. Pragniemy zachęcić Was do eksperymentowania i tworzenia swoich własnych przepisów z użyciem fantastycznych składników – błonników i mąk ekologicznych. Wystarczą zdrowe produkty, szczypta kreatywności i przepis na fantastyczny posiłek gotowy!

bioqlinar_logo_small
śniadanie

Kim jesteśmy?

Istniejemy od 2010 roku, co oznacza, że od kilkunastu lat staramy się przybliżyć naszym klientom wizję nie tylko zdrowego, ale i kreatywnego żywienia. Początkowo skupiliśmy się na błonniku, ponieważ jego właściwości nie tylko zdrowotne, ale i kulinarne, są wciąż za mało doceniane. Z czasem pojawiły się pomysły na kolejne produkty – mąki ekologiczne. Zależało nam by stworzyć linię produktów unikatowych, które pobudzają kreatywność i zachęcają do poszukiwania nowych rozwiązań w kuchni. Do tej pory nasze produkty znane były głównie klientom biznesowym, ale zapragnęliśmy podzielić się tym dobrodziejstwem również z Wami. Spróbujcie i przekonajcie się, jak wiele smacznych i zdrowych posiłków możecie stworzyć używając produktów bioQlinar.

kucharz

Uczymy się od najlepszych!

Szef kuchni Sebastian Gołębiewski, dzieli się z nami swoim doświadczeniem, tworząc oryginalne przepisy z wykorzystaniem naszych produktów bio. Mamy nadzieję, że stanie się dla Was inspiracją i zachęci do kulinarnego eksperymentowania.

Gotowanie czas zacząć!

Kulinarne inspiracje

Nasze przepisy

Naturalne i ekologiczne

Nasze produkty

Błonniki i mąki bioQlinar